Pistolete Dadicekesh
Vlerësuar me 0 nga 5

Pistolete Dadicekesh

11,900 L

Marka:INGCO

Pistolete DadiCekesh 1/2″ 550 Nm


Kodi: IW10508

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete Dadicekesh”