Pistolete Boje
Vlerësuar me 0 nga 5

Pistolete Boje

5,900 L

Marka:INGCO

Pistolete Boje Elektrike 500W me depozite alumini poshte HVLP


Kodi: SPG5008-2

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pistolete Boje”