Suport për blerje !

HCP28208 – Pince universale Profi 8″ 200 mm

890 L

Pince universale Profi 8″ 200 mm

HCP28208 - Pince universale Profi 8" 200 mm 890 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HCP28208 – Pince universale Profi 8″ 200 mm”