Suport për blerje !

HHLNP28200 – Pince profi me maje te gjate 8″ 200 mm

850 L

Pince profi me maje te gjate 8″ 200 mm

HHLNP28200 - Pince profi me maje te gjate 8" 200 mm 850 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHLNP28200 – Pince profi me maje te gjate 8″ 200 mm”