Suport për blerje !

HPP68258 – Pince Hidraulike e veshur 10″ 250 mm

1,690 L

Pince Hidraulike e veshur 10″ 250 mm

HPP68258 - Pince Hidraulike e veshur 10" 250 mm 1,690 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HPP68258 – Pince Hidraulike e veshur 10″ 250 mm”