Perzjerese Kolli
Vlerësuar me 0 nga 5

Perzjerese Kolli

15,500 L

Marka:INGCO

Perzjerese Kolli me 2 shufra 1800 W


Kodi: MX218008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Perzjerese Kolli”