Suport për blerje !
Ofertë!

P322 – Sode kaustike 1 kg ( 12 cope )

Çmimi origjinal qe: 1,390 L.Çmimi i tanishëm është: 1,100 L.

-21%
P322 - Sode kaustike 1 kg ( 12 cope ) 1,390 L Çmimi origjinal qe: 1,390 L.1,100 LÇmimi i tanishëm është: 1,100 L.
Brand:AMBROSOL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Sode kaustike 1 kg ( 12 cope )

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “P322 – Sode kaustike 1 kg ( 12 cope )”