Vendmbajtëse
Nivelues Alumini

Nivelues Alumini

1,690 L

Nivelues Alumini 80 cm


Kodi: HSL08080

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nivelues Alumini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *