Suport për blerje !

DM2002 – Multi Meter Dixhital me ekran LCD

1,550 L

Multi Meter Dixhital me ekran LCD

DM2002 - Multi Meter Dixhital me ekran LCD 1,550 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DM2002 – Multi Meter Dixhital me ekran LCD”