Multi Meter
Vlerësuar me 0 nga 5

Multi Meter

1,550 L

Marka:INGCO

Multi Meter Dixhital me ekran LCD


Kodi: DM2002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Multi Meter”