Suport për blerje !
Ofertë!

GEP401 – Motopompe me nafte 4″, 8.3 HP, 1420 l/min, 25 m

Çmimi origjinal qe: 54,890 L.Çmimi i tanishëm është: 49,900 L.

-9%

Motopompe me nafte 4″, 8.3 HP, 1420 l/min, 25 m

GEP401 - Motopompe me nafte 4", 8.3 HP, 1420 l/min, 25 m 54,890 L Çmimi origjinal qe: 54,890 L.49,900 LÇmimi i tanishëm është: 49,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GEP401 – Motopompe me nafte 4″, 8.3 HP, 1420 l/min, 25 m”