Motopompe me nafte 4″, 8.3 HP
Vlerësuar me 0 nga 5

Motopompe me nafte 4″, 8.3 HP

59,500 L

Marka:INGCO

Motopompe me nafte 4″, 8.3 HP, 1420 l/min, 25 m


Kodi: GEP401

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motopompe me nafte 4″, 8.3 HP”