Motopompe me nafte 3″, 5.5 HP
Vlerësuar me 0 nga 5

Motopompe me nafte 3″, 5.5 HP

45,900 L

Marka:INGCO

Motopompe me nafte 3″, 5.5 HP, 1000 l/min, 28 m


Kodi: GEP301

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motopompe me nafte 3″, 5.5 HP”