Suport për blerje !
Ofertë!

GBC5434421 – Motokose me benzine 42.7 cc, 1.25 Kw

Çmimi origjinal qe: 14,990 L.Çmimi i tanishëm është: 13,500 L.

-10%

Motokose me benzine 42.7 cc, 1.25 Kw

GBC5434421 - Motokose me benzine 42.7 cc, 1.25 Kw 14,990 L Çmimi origjinal qe: 14,990 L.13,500 LÇmimi i tanishëm është: 13,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GBC5434421 – Motokose me benzine 42.7 cc, 1.25 Kw”