Suport për blerje !

MG13328 – Zmeriluese mini 130 W pajisur me

4,500 L

Zmeriluese mini 130 W pajisur me 109 aksesore

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
MG13328 - Zmeriluese mini 130 W pajisur me 4,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

MG13328 – Zmeriluese mini 130 W pajisur me 109 aksesore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MG13328 – Zmeriluese mini 130 W pajisur me”