Meter I verdhe 8×19 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Meter I verdhe 8×19 mm

490 L

Marka:INGCO

Meter I verdhe 8×19 mm


Kodi: HSMT39825-1

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Meter I verdhe 8×19 mm”