Matrapik SDS-Plus me bateri 20V, 1.5 J me motor pa karboncina (vetem trup)

Matrapik SDS-Plus me bateri 20V, 1.5 J me motor pa karboncina (vetem trup)

14,500 L

Marka:INGCO

Matrapik SDS-Plus me bateri 20V, 1.5 J me motor pa karboncina (vetem trup)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matrapik SDS-Plus me bateri 20V, 1.5 J me motor pa karboncina (vetem trup)”