Matrapik SDS-Plus

Matrapik SDS-Plus

12,900 L

Matrapik SDS-Plus me motorr vertikal 1800 W, 7 J


Kodi: RH18008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matrapik SDS-Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *