Suport për blerje !

Mandrino veteshtrenguese metalike 13mm me adaptor SDS plus

2,190 L

Mandrino veteshtrenguese metalike 13mm me adaptor SDS plus

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Mandrino veteshtrenguese metalike 13mm me adaptor SDS plus 2,190 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Mandrino veteshtrenguese metalike 13mm me adaptor SDS plus