Makineri Multifunksionale
Vlerësuar me 0 nga 5

Makineri Multifunksionale

5,500 L

Marka:INGCO

Makineri Multifunksionale 300 Watt


Kodi: MF3008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makineri Multifunksionale”