Suport për blerje !
Ofertë!

LM010100 – Disk per dru 180 x 2.2 x 40mm Z 16+2

Çmimi origjinal qe: 6,600 L.Çmimi i tanishëm është: 5,500 L.

-17%
LM010100 - Disk per dru 180 x 2.2 x 40mm Z 16+2 6,600 L Çmimi origjinal qe: 6,600 L.5,500 LÇmimi i tanishëm është: 5,500 L.
Brand:FREUD

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Disk per dru 180 x 2.2 x 40mm Z 16+2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “LM010100 – Disk per dru 180 x 2.2 x 40mm Z 16+2”