Suport për blerje !

HWBA01242 – Leve dizermimi 24″(600mm)x1-1/8″(29mm)x19/32″(15.0mm)

1,350 L

Leve dizermimi 24″(600mm)x1-1/8″(29mm)x19/32″(15.0mm)

HWBA01242 - Leve dizermimi 24"(600mm)x1-1/8"(29mm)x19/32"(15.0mm) 1,350 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HWBA01242 – Leve dizermimi 24″(600mm)x1-1/8″(29mm)x19/32″(15.0mm)”