Lavazh 1200

Lavazh 1200

7,500 L

Lavazh 1200 W, 90 Bar 5.5 Lt/min


Kodi: HPWR12008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Lavazh 1200”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *