Korrese bari
Vlerësuar me 0 nga 5

Korrese bari

12,500 L

Marka:INGCO

Korrese bari elektrike 1600 W, gjeresi prerje 38 cm, koshi 45 Lt


Kodi: LM385

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Korrese bari”