Suport për blerje !

AC755001 – Kompresor trefazor me rrip 500 Lt, 5.5Kw / 7.5 HP)

199,900 L

Kompresor trefazor me rrip 500 Lt, 5.5Kw / 7.5 HP)

AC755001 - Kompresor trefazor me rrip 500 Lt, 5.5Kw / 7.5 HP) 199,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Kompresor trefazor me rrip 500 Lt,

5.5Kw / 7.5 HP)

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AC755001 – Kompresor trefazor me rrip 500 Lt, 5.5Kw / 7.5 HP)”