Vendmbajtëse
Kompresor trefazor

Kompresor trefazor

175,000 L

Kompresor trefazor me rrip 500 Lt, 5.5Kw / 7.5 HP)


Kodi: AC755001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kompresor trefazor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *