Suport për blerje !
Ofertë!

Koke dushi e rregullueshme

Çmimi origjinal qe: 2,260 L.Çmimi i tanishëm është: 1,590 L.

-30%

Koke dushi e rregullueshme

Koke dushi e rregullueshme 2,260 L Çmimi origjinal qe: 2,260 L.1,590 LÇmimi i tanishëm është: 1,590 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Koke dushi e rregullueshme