Suport për blerje !
Ofertë!

KMEP001B – Tigan per skuqje 20cm

Çmimi origjinal qe: 1,000 L.Çmimi i tanishëm është: 890 L.

-11%

Tigan per skuqje 20cm

KMEP001B - Tigan per skuqje 20cm 1,000 L Çmimi origjinal qe: 1,000 L.890 LÇmimi i tanishëm është: 890 L.
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Tigan per skuqje 20cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KMEP001B – Tigan per skuqje 20cm”