Suport për blerje !

KEFH002W – Ngrohes 2000 W me 3 nivele temperature dhe mbrojtes nga mbinxehja

1,490 L

Ngrohes 2000 W me 3 nivele temperature dhe mbrojtes nga mbinxehja

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KEFH002W - Ngrohes 2000 W me 3 nivele temperature dhe mbrojtes nga mbinxehja 1,490 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Ngrohes 2000 W me 3 nivele temperature dhe mbrojtes nga mbinxehja

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEFH002W – Ngrohes 2000 W me 3 nivele temperature dhe mbrojtes nga mbinxehja”