Suport për blerje !

KEEG003W – Zjeres vezesh 350 W, kapaciteti 7 veze

1,990 L

Zjeres vezesh 350 W, kapaciteti 7 veze

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
KEEG003W - Zjeres vezesh 350 W, kapaciteti 7 veze 1,990 L
Brand:Decakila

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Zjeres vezesh 350 W, kapaciteti 7 veze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KEEG003W – Zjeres vezesh 350 W, kapaciteti 7 veze”