Suport për blerje !

Karikues bateri Li-Ion 20V, 2000mAh-2,4A-PRO

2,500 L

Karikues bateri Li-Ion 20V, 2000mAh-2,4A-PRO

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Karikues bateri Li-Ion 20V, 2000mAh-2,4A-PRO 2,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Karikues bateri Li-Ion 20V, 2000mAh-2,4A-PRO