Suport për blerje !
Ofertë!

HGTSPH3200 – Kacavide Mekanike me 2 komponente me goditje PH3x200 mm

Çmimi origjinal qe: 910 L.Çmimi i tanishëm është: 640 L.

-30%

Kacavide Mekanike me 2 komponente me goditje PH3x200 mm

HGTSPH3200 - Kacavide Mekanike me 2 komponente me goditje PH3x200 mm 910 L Çmimi origjinal qe: 910 L.640 LÇmimi i tanishëm është: 640 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HGTSPH3200 – Kacavide Mekanike me 2 komponente me goditje PH3x200 mm”