Suport për blerje !
Ofertë!

ING-MMA20069 – Saldatrice Inverter MMA 200A

Çmimi origjinal qe: 20,740 L.Çmimi i tanishëm është: 14,500 L.

-30%
ING-MMA20069 - Saldatrice Inverter MMA 200A 20,740 L Çmimi origjinal qe: 20,740 L.14,500 LÇmimi i tanishëm është: 14,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saldatrice Inverter MMA 200A

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ING-MMA20069 – Saldatrice Inverter MMA 200A”