Suport për blerje !

Helmete saldimi elektronike me fotoelemente DIN11

3,300 L

Helmete saldimi elektronike me fotoelemente DIN11

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Helmete saldimi elektronike me fotoelemente DIN11 3,300 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Helmete saldimi elektronike me fotoelemente DIN11