Gote HSS-BI-Metali 38 mm
Vlerësuar me 0 nga 5

Gote HSS-BI-Metali 38 mm

950 L

Marka:HIKOKI

Gote HSS-BI-Metali 38 mm


Kodi: 752118

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gote HSS-BI-Metali 38 mm”