Suport për blerje !
Ofertë!

DCB581028 – Gote Diamanti 102 mm

Çmimi origjinal qe: 12,290 L.Çmimi i tanishëm është: 10,500 L.

-15%

Gote Diamanti 102 mm

DCB581028 - Gote Diamanti 102 mm 12,290 L Çmimi origjinal qe: 12,290 L.10,500 LÇmimi i tanishëm është: 10,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gote Diamanti 102 mm

*- Diametri: 102 mm
*- Gjatësia: 450 mm
*- Përshtatës: M22 x 2.5
INFORMACION
Lloji  punimit : I lagësht ,
Segmente të salduara me lazer
Diametri: 102 mm
Gjatësia: 450 mm
Përshtatës: M22 x 2.5
Speciale për prerjen e betonit me armaturë
I përshtatshëm për, DDM28001 dhe DDM38001
Paketuar në kuti kartoni

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DCB581028 – Gote Diamanti 102 mm”