HCB0801 – Gote betoni 80 mm

HCB0801 – Gote betoni 80 mm

1,850 L

Brand:INGCO

Gote betoni 80 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HCB0801 – Gote betoni 80 mm”