Suport për blerje !
Ofertë!

GEI30001 –

Gjenerator Inverter me benzine

Çmimi origjinal qe: 71,040 L.Çmimi i tanishëm është: 55,500 L.

-22%

Gjenerator Inverter me benzine

GEI30001 - <p>Gjenerator Inverter me benzine</p> 71,040 L Çmimi origjinal qe: 71,040 L.55,500 LÇmimi i tanishëm është: 55,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Gjenerator Inverter me benzine

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GEI30001 –

Gjenerator Inverter me benzine