Gjenerator 4 kohesh me benzine

Gjenerator 4 kohesh me benzine

79,900 L

Brand:INGCO

Gjenerator 4 kohesh me benxine / 5.5 Kw / 220 – 240 V Sistem ftohje me ajer ndezje me litar starteri

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gjenerator 4 kohesh me benzine”