Suport për blerje !
Ofertë!

G016 – Graso per kuzhineta 900 gr (1 lt.) ( 12 cope )

Çmimi origjinal qe: 3,250 L.Çmimi i tanishëm është: 2,290 L.

-30%
G016 - Graso per kuzhineta 900 gr (1 lt.) ( 12 cope ) 3,250 L Çmimi origjinal qe: 3,250 L.2,290 LÇmimi i tanishëm është: 2,290 L.
Brand:AMBROSOL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Graso per kuzhineta 900 gr (1 lt.) ( 12 cope )

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “G016 – Graso per kuzhineta 900 gr (1 lt.) ( 12 cope )”