Suport për blerje !
Ofertë!

G008 – Lubrifikant zinxhirash 400 ml ( 12 cope )

Çmimi origjinal qe: 760 L.Çmimi i tanishëm është: 599 L.

-21%
G008 - Lubrifikant zinxhirash 400 ml ( 12 cope ) 760 L Çmimi origjinal qe: 760 L.599 LÇmimi i tanishëm është: 599 L.
Brand:AMBROSOL

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Lubrifikant zinxhirash 400 ml ( 12 cope )

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “G008 – Lubrifikant zinxhirash 400 ml ( 12 cope )”