Suport për blerje !

VC20258 – Fshese korenti pa filter me sistem cikloni, 2000 Watt

10,900 L

Fshese korenti pa filter me sistem cikloni, 2000 Watt

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
VC20258 - Fshese korenti pa filter me sistem cikloni, 2000 Watt 10,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VC20258 – Fshese korenti pa filter me sistem cikloni, 2000 Watt”