Freze Vertikale
Vlerësuar me 0 nga 5

Freze Vertikale

11,500 L

Marka:INGCO

Freze Vertikale 2200 Watt


Kodi: RT22008

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Freze Vertikale”