Suport për blerje !
Ofertë!

RT22008 – Freze Vertikale 2200 Watt

Çmimi origjinal qe: 16,260 L.Çmimi i tanishëm është: 13,900 L.

-15%

Freze Vertikale 2200 Watt

RT22008 - Freze Vertikale 2200 Watt 16,260 L Çmimi origjinal qe: 16,260 L.13,900 LÇmimi i tanishëm është: 13,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RT22008 – Freze Vertikale 2200 Watt”