Suport për blerje !

GC6101 – Freze toke me benzine me fuqi 4.8 kW 6.5 hp , gjeresia punes 90 cm , thellesia punes 15-30 cm

71,360 L

Freze toke me benzine me fuqi 4.8 kW 6.5 hp , gjeresia punes 90 cm , thellesia punes 15-30 cm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
GC6101 - Freze toke me benzine me fuqi 4.8 kW 6.5 hp , gjeresia punes 90 cm , thellesia punes 15-30 cm 71,360 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GC6101 – Freze toke me benzine me fuqi 4.8 kW 6.5 hp , gjeresia punes 90 cm , thellesia punes 15-30 cm”