Freze toke
Vlerësuar me 0 nga 5

Freze toke

59,500 L

Freze toke me benzine me fuqi 4.8 kW 6.5 hp , gjeresia punes 90 cm , thellesia punes 15-30 cm


Kodi: GC6101

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Freze toke”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *