Filter HEPA
Vlerësuar me 0 nga 5

Filter HEPA

2,790 L

Filter HEPA per aspirator VC24751


Kodi: VCAIHP03

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter HEPA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *