Suport për blerje !
Ofertë!

Fije per motokosa me blister per profil Twist 4,70mm-19m

Çmimi origjinal qe: 2,210 L.Çmimi i tanishëm është: 1,490 L.

-33%

Fije per motokosa me blister per profil Twist 4,70mm-19m

Fije per motokosa me blister per profil Twist 4,70mm-19m 2,210 L Çmimi origjinal qe: 2,210 L.1,490 LÇmimi i tanishëm është: 1,490 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Fije per motokosa me blister per profil Twist 4,70mm-19m