Suport për blerje !
Ofertë!

FELCO932 – Xhep lekure per gershere felco

Çmimi origjinal qe: 1,700 L.Çmimi i tanishëm është: 1,500 L.

-12%

Xhep lekure per gershere felco

FELCO932 - Xhep lekure per gershere felco 1,700 L Çmimi origjinal qe: 1,700 L.1,500 LÇmimi i tanishëm është: 1,500 L.
Brand:FELCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Xhep lekure per gershere felco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FELCO932 – Xhep lekure per gershere felco”