Suport për blerje !
Ofertë!

FBCPK2425 – Set me 2 bateri 20V/5.0 Ah

Çmimi origjinal qe: 15,230 L.Çmimi i tanishëm është: 11,900 L.

-22%
FBCPK2425 - Set me 2 bateri 20V/5.0 Ah 15,230 L Çmimi origjinal qe: 15,230 L.11,900 LÇmimi i tanishëm është: 11,900 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me 2 bateri 20V/5.0 Ah

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FBCPK2425 – Set me 2 bateri 20V/5.0 Ah”