Suport për blerje !
Ofertë!

FA250 Filter uji Speroni

Çmimi origjinal qe: 5,430 L.Çmimi i tanishëm është: 3,990 L.

-27%

FA250
Filter uji 9”
Dimensioni 250 mm
Presoni 3.5 bar

FA250 Filter uji Speroni 5,430 L Çmimi origjinal qe: 5,430 L.3,990 LÇmimi i tanishëm është: 3,990 L.
Brand:SPERONI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

FA250
Filter uji 9”
Dimensioni 250 mm
Presoni 3.5 bar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FA250 Filter uji Speroni”