Suport për blerje !

Elektrosharre 2400 W 450 mm

15,900 L

Elektrosharre 2400 W 450 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Elektrosharre 2400 W 450 mm 15,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Elektrosharre 2400 W 450 mm