Disk preres
Vlerësuar me 0 nga 5

Disk preres

1,200 L

Marka:INGCO

Disk preres diamanti per pllaka ne te lagur 200×25.4 mm


Kodi: DMD022002

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Disk preres”