Disk preres Diamanti

Disk preres Diamanti

690 L

Marka:INGCO

Disk preres Diamanti per hapese kanali WLC15001 125×22.2 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Disk preres Diamanti”