Disk Diamanti

Disk Diamanti

320 L

Disk Diamanti per sharre betoni 110mm x 20.0mm


Kodi: DMD011102M

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Disk Diamanti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *